Swiffy Output

Бійця АТО судять за... дірку в лінолеумі

14 Травень 2015 р. — 10:56

Мати з Вінниці вже сім місяців їздить у Северодонецьк до сина - бійця АТО, якого там судять за... дірку в лінолеумі 

У Сєвєродонецькому суді відбулося чергове засідання у справі учасника АТО Леоніда Алпатова, сім'я якого втекла від переслідування сепаратистів у Вінницю. Ось уже сім місяців бійця батальйону "Луганськ-1" судять за дірку в лінолеумі та хуліганські дії відносно терориста.

Про це повідомляє на своїй сторінці в Фейсбук Луганський активіст Григорій Пригреба.

Інцидент, за який боєць потрапив за грати, трапився під час його сварки з сепаратистом.

Перебуваючи не при виконанні, 10 жовтня минулого року Леонід Алпатов зайшов у кафе "Шале" в місті Сєвєродонецьк, де зустрів групу сепаратистів, один із яких, навесні минулого року, виконував функції наглядача в підвалі Луганського СБУ.

Про це у своєму Фейсбук пише журналіст Всеволод Філімоненко.

- Алпатов відразу впізнав свого кривдника, бо провів майже місяць у полоні терористів і сам неодноразово ставав жертвою витонченої фантазії цього "наглядача". Алпатов підійшов до наглядача і попросив представитися. Той у свою чергу відмовився це робити. Між Алпатовим і сепаратистами відбулася словесна суперечка, "наглядач" встав з-за столу і почав погрожувати Алпатову. У підсумку, Алпатов вирішив не чекати, поки сепаратист перейде до реалізації загроз і в якості попередження вистрелив зі стартового пістолета в підлогу, після чого, на місце подій прибув наряд міліції та затримав Алпатова, а "наглядач" залишився на волі і продовжив банкет. Сєвєродонецька міліція відмовилася затримувати сепаратиста, - уточнює Всеволод Філімоненко.

Пізніше з'явилась інформація, що під час конфлікту Леонід Алпатов нібито прострелив одразу 12 квадратних метрів лінолеуму, і завдав шкоди закладу «Шале» в місті Сєверодонецьк на суму в 3,6 тис. грн.

Хоча директор закладу вже відкликав свою заяву і більше не має претензій до бійця.

- До суду привезли клопотання екс-командира батальйону, народного депутата Артема Вітко про взяття на поруки і звільнення з-під варти обвинуваченого Алпатова. Приїхала мама Леоніда з Вінниці. Обидва її сина воюють, а сьогодні і чоловік пішов в АТО добровольцем, - розповідає Григорій Пригреба.

Вже відомо, що Леоніда Алпатова підозрюють у порушенні ст.296, ч.4 Кримінального кодексу України. Слідство заявляє, що Алпатов нібито використовував бойову табельну зброю, а не стартовий пістолет, з якого, насправді був зроблений постріл. Хоча табельний пістолет "ПМ" той здав у зброярку "Луганськ-1", під розпис, по закінченні робочого дня.

- Свого часу мати викупила сина за 10 тисяч доларів у бойовиків, по виїзду на підконтрольну територію він пішов воювати в "Луганськ-1". Може, він і винен у чомусь. Але вдумайтеся: чоловік сім місяців сидить за дірку в лінолеумі! - каже Григорій Пригреба.

— розповісти друзям
Система Orphus