Swiffy Output

Cправа про пентхаус Віктора Малиновського "засвітилася" в суді

14 Березень 2012 р. — 9:53
Віктор Маліновський не зміг оскаржити постанову про порушення кримінальної справи. Вінницький бізнесмен і громадський діяч став її фігурантом в результаті дослідчої перевірки за зверненням "Ерсте Банку". Йому закидають невиконання кредитних зобов’язань. 
У центрі скандалу – квартира площею майже 240 кв. м. у новенькому будинку у Вінниці на перехресті вулиць Льва Толстого і Міліційної. Для купівлі апартаментів на 15 поверсі Віктор Малиновський у 2008 році взяв кредит у 400 тис. дол. На той час це було еквівалентно майже 2,4 млн. грн. Нині у банку занепокоєні, що позичальник просто хоче їх «кинути». А тим часом його борг перед "Ерсте Банком" перевищив 4 млн. грн.


- Банк звернувся з листом в прокуратуру. Була порушена кримінальна справа за ознаками шахрайства. Нині збираються докази. - розказав начальник регіонального віддлу правового забезпечення банку Віктор Харчук. - Подальші дії визначатимуть слідчі. А ми сприятимемо слідчому на його вимогу, в межах законних рамок. Адже до закінчення слідства нікому не відомо як все повернеться.
Сам Віктор Маліновський справу не коментує. На засідання у Ленінському районному суді він не з'явився, його інтереси представляв адвокат.
У "Ерсте Банку" зазначають, що справа Віктора Малиновського показова, адже сума цього проблемного кредиту є найбільшою в банку по Вінницькому регіону.
- Банк звернувся з відповідною заявою в прокуратуру. За заявою банку у відношенні Віктора Малиновського порушена кримінальна справа за ознаками шахрайства. На даний момент проводиться слідство - розказав начальник відділу правового забезпечення Вінницького регіону «Ерсте Банк» Віктор Харчук. В подальшому все залежить від слідства. Банк сприятиме слідству відповідно до закону, адже справа порушена саме за заявою банку.
До закінчення розслідування кримінальної справи робити висновки рано та й не у нашій це компетенції, кажуть у банку.
- Тим не менш банк прагнув врегулювати питання щодо повернення кредиту в добровільному порядку. На жаль, з боку Віктора Малиновского жодних кроків у відповідь не було. Ми були вимушені написати заяву в прокуратуру, бо не тільки кредит не повертається, а й були вчинені дії спрямовані на те, щоб залишити банк без забезпечення - квартири. Ми й досі не відчуваємо намірів бізнесмена добровільно повернути кредит.
"Ерсте Банк" направив листа не тільки у прокуратуру, але й до міської влади з проханням про підтримку.
- Банк до нас звернувся, щоб ми не проводили переоформлення права власності на інших осіб, оскільки їх інтереси були порушені. - прокоментував заступник міського голови Володимир Слишинський.
Віктор Малиновський із відповіддю не забарився.
- Чим більше пан Слишинський буде виявляти цікавість до громадянсько-правових стосунків Віктора Малиновського, тим більше реклами буде Віктору Малиновському. - заявив бізнесмен.
На питання, навіщо йому така "реклама", опозиціонер сказав:
- Люди ж сьогодні розумні. Вони все розуміють. Наприклад, коли чиновники замовляють справи проти тих, хто їх не задовільняє.
В свою чергу заступник міського голови Володимир Слишинський на це відповів з посмішкою.
- Дуже цікава ситуація. Мене взагалі дивує, чому керівник організації, яка називається "Чесно", замішаний в таких справах.
Нагадаємо, Віктор Малиновський – підприємець і громадський діяч, почесний президент незалежної профспілки «Голос народу». Він координує у Вінниці громадський рух «Чесно». Цей рух збирається відслідковувати чесність політиків, що хочуть йти на вибори у парламент.

— розповісти друзям
Система Orphus