Swiffy Output

Де у Вінниці можна побачити Су-24, аналогічний збитому у Сирії

24 Листопад 2015 р. — 15:22

У філії Національного Військово-історичного музею України - музеї Повітряних Сил можна побачити літак Су-24, аналогічний збитому у Сирії

У Сирії 24 листопада був збитий російський військовий літак, який порушив військовий простір Туреччини. 

Один із пілотів збитого літака убитий. Другий льотчик знаходиться в руках збройних формування сирійських тукменів. 

Про це повідомив телеканал CNN Turk із посиланням на місцеві джерела. 

Пізніше з'явилася інформація від групи повстанців, які захопили російського льотчика в Сирії. Вони заявили, що льотчик загинув при приземленні.

Міноборони Туреччини вже офіційно представило карту маршруту польоту російського Су-24. На малюнку чітко видно, що російський літак порушив кордон.

Червоною лінією позначено траєкторія Су-24, сірими - F-16, а бірюзовою - кордон Сирії та Туреччини, пише ТСН.ua з посиланням на CNN Turk.

Як зазначається, віце-маршал авіації у відставці Ердоган Каракус у коментарі телеканалу Haberturk заявив, що аналіз дозволяє зробити висновок про однозначне порушення повітряного простору російським літаком.

Хоча в Міноборони Росії стверджують, що збитий в Сирії Су-24 "не порушував повітряного простору Туреччини, це зафіксовано об'єктивними засобами контролю".

А поки НАТО готує заяву щодо інциденту з російським військовим літаком у Сирії, розкажемо де ж у Вінниці можна побачити літак Су-24, аналогічний збитому у Сирії.

Фронтовий винищувач-бомбардувальник Су-24 з крилом змінної стріловидності (Fencer, - англ. «фехтувальник») можна побачити у філії Національного Військово-історичного музею України - музеї Повітряних Сил.

Ця модель була прийнята на озброєння ще в далекому 1975 році. При цьому, що цікаво, на аеродром у Вінницю цей літак перелетів свого часу своїм ходом, тобто був ще придатний до експлуатування.

Зголоднів, поки читав? Замов Happy Box!

Функція таких літаків у складі сучасних Збройних Сил - бомбардувальна. Су-24 - це основний ударний засіб Військово-повітряних сил і призначена для ураження угрупувань військ, авіації, руйнування важливих воєнних, воєнно-промислових, енергетичних об'єктів у стратегічній і оперативній глибині. 

— розповісти друзям
Система Orphus