Swiffy Output

Дизайнер із Вінниці про знак армії Росії: "добре, що такий хрєновий"

20 Червень 2014 р. — 15:53
Новий знак російської армії

Дизайнер із Вінниці говорить про новий знак армії Росії: "добре, що він такий хрєновий"

Міністерство оборони Росії затвердило новий знак «Армія Росії».

«Він (знак) являє собою класичний пентакль, який перетинає впевнена горизонталь, що підкреслює стабільність, підтримку і гідність. При формуванні образу майбутнього знака дизайнери дбайливо поставилися до традицій і форми російської армії, взявши за основу п'ятикутну зірку... як символ захисту та безпеки», - повідомляє російське Міноборони.

Офіційна презентація знака ще не відбулася. Проте в соціальних мережах його обговорення - у самому розпалі.

- Бачив я цю нову зірку північного сусіда, - висловився у Фейсбуці вінницький дизайнер Ігор Чепугов. - Ми з колегою обговорили і винесли вердикт: добре, що він такий хєровий. Розірваність символу це завжди погано...

Втім, обговорюють не тільки розірваний символ, але й "перевернуті" традиційні кольори російського триколора. Символ російської армії чомусь по послідовності кольорів тепер більше нагадує знак Франції, або Нідердандів.

У спробі розгадати армійського "перевертня" народилася навіть така версія: зверху жируючий червоною ікрою корупційний генералітет, а знизу народ у військовій формі, який сидить на воді.

Зголоднів, поки читав? Замов Happy Box!

А найдотепніші навіть радять перевернути знак, щоб і прапору російському відповідав, і нинішньому сумнівному становищу Росії в очах світової спільноти.

А ви що про це думаєте?

 

— розповісти друзям
Система Orphus