Swiffy Output

Для водіїв багатотонних вантажівок намалювали карту, щоб не розбивали дороги Вінниці

8 Листопад 2015 р. — 10:40

Для водіїв багатотонних вантажівок намалювали спеціальну карту, щоб ті могли обрати оптимальний маршрут і не розбивали дороги Вінниці та інших населених пунктів України

У зв'язку з прийнятими новими ваговими обмеженнями для вантажівок на дорогах загального користування, «Укравтодор» розробив спеціальну карту, де позначені шляху руху вантажівок вагою до 40 тонн.

Карта виготовлена на замовлення Мінінфраструктури України.

Керуючись цією картою водії великотоннажних транспортних засобів матимуть можливість розробити більш зручні для них маршрути перевезення вантажів, не порушуючи правила і не сплачуючи штрафи за перевантаження.

На карті зображені всі автомобільні дороги загального користування державного значення, якими можуть пересуватися вантажівки повною масою до 40 тонн, а саме:

  • Міжнародні автомобільні дороги державного значення - позначені червоним кольором;
  • Національні автомобільні дороги державного значення - позначені синім кольором;
  • Регіональні автомобільні дороги державного значення - позначені сірим кольором;
  • Територіальні автомобільні дороги державного значення - позначені фіолетовим кольором.

 

Зголоднів, поки читав? Замов Happy Box!

Нагадаємо, 21 жовтня 2015 року Кабмін прийняв постанову №869, яке забороняє рух автомобільними дорогами загального користування державного значення вантажівкам масою понад 40 тонн. Крім того Постановою забороняється рух транспортних засобів з навантаженням на вісь понад сім тонн або фактичною масою понад 24 тонн автомобільними дорогами загального користування місцевого значення.

— розповісти друзям
Система Orphus