Swiffy Output

Дорогу під Вінницею ремонтуватимуть за кошти "Світового банку"

11 Вересень 2015 р. — 16:37

Трасу міжнародного значення "Стрий — Тернопіль — Вінниця — Кіровоград — Знаменка" ремонтуватимуть за кошти "Світового банку"

Міністерство інфраструктури України в найближчі півроку має намір отримати кошти "Світового банку" в сумі 560 млн. доларів. Всі їх спрямують на ремонт дорожнього покриття.

Кабмін вже затвердив ідею залучення інвестицій. Підготовчі роботи, які стосуються ремонту автодоріг здйснило і Міністерство, так і Держагенство автодоріг. До активного обговорення долучились і представники міжнародної фінансової організації. Процес тривав три місяці.

Зголоднів, поки читав? Замов Happy Box!

Першочергово буде відремонтовано ділянку автодороги М-03 від міста Полтава до міста Харків. При цьому відомство внесло пропозицію відремонтувати покриття в напрямку кордону з Євросоюзом Підсумком стало затвердження трьох місій великого інвестора в Україні, це ремонт: Н-02 - автомобільна дорога національного значення Львів - Тернопіль; М-12 - автомобільна дорога міжнародного значення Стрий - Тернопіль - Вінниця - Кіровоград - Знам'янка (від міста Тернопіль до міста Кіровоград); М-13 - автомобільна дорога міжнародного значення, відома в народі як «Полтавка» (від М-12 в обхід міста Кіровоград); Н-14 автомобільна дорога національного значення Олександрівка - Кіровоград - Миколаїв (від міста Кіровоград до міста Миколаїв) та М-14 - автомобільна дорога міжнародного значення Одеса - Мелітополь - Новоазовськ - державний кордон з Росією (від міста Миколаїв до міста Херсон).

— розповісти друзям
Система Orphus