Swiffy Output

Головний тренер збірної Росії з футболу виріс на вінницьких млинцях

11 Січень 2016 р. — 16:23

У головного тренера збірної Росії з футболу Леоніда Слуцького вінницькі корені, в цьому зізналася його мати Людмила Слуцька

Леонід Слуцький народився в 1971 році у Волгограді. У молодості нетривалий час був футболістом - воротарем. Але після дуже серйозної побутової травми перейшов на тренерську роботу. З 2009 року він - головний тренер російського футбольного клубу "ЦСКА", а з 2015 року - ще й головний тренер збірної Росії.

Під керівництвом Слуцького "ЦСКА" двічі виграв чемпіонат Росії (2013, 2014), Кубок Росії (2011, 2013) і Суперкубок Росії (2013, 2014). А ось про те, що у найголовнішого російського футболіста є вінницьке коріння широкій громадськості стало відомо лише нещодавно. Проговорилася про це мати відомого спортсмена Людмила Слуцька.

- Народилася я в Україні, у Вінницькій області, - повідомила Людмила Слуцька в інтерв'ю порталу welcome2018.com.

- Мама була вчителькою початкових класів, батька я погано пам'ятаю: він прийшов із війни та незабаром помер, - згадує Людмила Слуцька. - Нас у мами було троє: я найменша та дві сестри, одна старша за мене на десять років, друга - на вісім. Коли мені було два роки, ми переїхали в Краснодарський край. Там я закінчила школу і вступила в Краснодарський університет, на філологічний. Математику, фізику не любила, тангенси, котангенс - для мене це було страшне діло. Не розуміла, куди що. А російська мова, література були ближчими, легшими. Дивлюся на свого онука і радію, що сьогодні дітей вчать розвивати те, що від природи отримали. 

Після навчання в університеті вінничанка потрапила у Волгоград. 

- Чоловік старшої сестри був військовий, служив у Німеччині, там вони й жили, а їх квартира у Волгограді була вільна. Щоб не поневірятися по чужих людях, я в неї переїхала, - говорить Людмила Слуцька. - Пішла працювати в дитячий сад вихователем, потім вийшла заміж.

- Мама моя з нами жила, допомагала, бо мені доводилося працювати дуже багато, - додає жінка.

За словами Людмили Слуцької, син і досі згадує млинці, які за вінницьким рецептом робила його бабуся.

Зголоднів, поки читав? Замов Happy Box!

- Він досі бабусині млинці згадує, на кефірі. У неї своя була методика, я досі їх роблю, але Льоня каже: "Не бабусині, мама, у тебе млинчики", - усміхається мати головного тренера збірної Росії.

— розповісти друзям
Система Orphus