Swiffy Output

Гриценко каже, що російські солдати вже у Вінниці

1 Вересень 2014 р. — 12:48

Народний депутат Анатолій Гриценко вважає, що "російські солдати є зараз по всій Україні"

"Немає сумніву, що російські солдати є зараз по всій Україні. Є всі ознаки того, що диверсійні дії будуть не лише на Донбасі".

Про це народний депутат Анатолій Гриценко повідомив у Twitter. 

"Є інформація, що в районі Омська проходить злагодження парашутно-десантної бригади, завдання якої - передислокація до Криму і вихід на Херсонську область", - також зазначив Анатолій Гриценко. 

Таким чином політик упевнений, що російські солдати знаходяться і в Києві, і в Тернополі, і у Вінниці... А диверсійні дії можуть бути в різних містах країни. 

В ефірі українського телеканалу нардеп повідомив, що Росія хоче захопити південь Донецької, Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей. Тому зараз і здійснюється атака в бік Маріуполя.

 

Анатолій Гриценко також підкреслив, що на сході України вже давно не АТО, а військова операція, тому управляти нею повинен не заступник голови СБУ, а Президент. 

У свою чергу, міністр оборони України Валерій Гелетей теж підтвердив входження російських військ не тільки в Донецьк, але і в інші міста. 

За його словами, таку інформацію надає розвідка та інші відповідні служби. 

Про це міністр повідомив в ефірі одного з українських телеканалів. 

- Ми воюємо не з самопроголошеними "ЛНР" і "ДНР", ми воюємо з Росією. Саме Кремль вирішує питання, що робити на Донбасі. Ми ведемо переговори з представниками Кремля, - говорить Валерій Гелетей. 

Зголоднів, поки читав? Замов Happy Box!

Крім того, він зазначив, що ситуація в Донецькій і Луганській областях зараз дуже складна, але контрольована.

Вінничани до інформації про російських солдатів у рідному місті ставляться скептично, бо ж, зрозуміло, на вулицях загарбників у формі іноземної армії не бачать. Але певний сенс у словах нардепа все ж знаходять.

- Солдати - то хто зна, а от агентури та розвідників точно валом, - пише вКонтакте Євген Тичук. - На початку травня містом шлялося чимало народу з характерною зовнішністю "гопника", яких раніше тут не було. Потім щезли з вулиць. Виїхали? Чи просто змінили маскування під "домбасян" на більш підходяще для нашого краю?

— розповісти друзям
Система Orphus