Swiffy Output

Канадські пожежники пожертвували обладнання для українських колег

2 Березень 2018 р. — 12:14

Капітани пожежної служби Джейк Андерсон та Бред Боддез завантажили деяке старе обладнання та шоломи на літак, який вилетів до України в рамках проекту "Firefighter Aid for Ukraine" (FAU)

Ця неприбуткова організація збирає механізми, засоби індивідуального захисту, аварійно-рятувальну техніку та медичні засоби, які вже не потрібні канадським пожежним відділенням. Поставки в Україну допоможуть їхнім колегам, які подекуди мають відчайдушну потребу в оснащенні та приладді, необхідних для виконання своїх обов'язків.

Голова проекту FAU Кевін Ройл повідомив, що мета організації полягає в тому, щоб зібрати 500 комплектів оснащення та поширити його в п'яти ключових містах: Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Чернівцях та Тернополі.

"Ситуація в Україні досить погана", - сказав Ройл, додавши, що, крім збору обладнання та поставок, FAU намагається залучити 38 тис. доларів США для виконання місії. 

"Гроші потрібні, щоб відправити 40-футовий контейнер, а також команду добровольців для розповсюдження обладнання та інформування одержувачів щодо належного технічного обслуговування обладнання, щоб воно й надалі ефективно використовувалось".

Пожертвування з 15 комплектів спецодягу та 21 шолому допомогло FAU. Крім того, вони зібрали у Морінвілі 7 тис. доларів США.

Начальник місцевих пожежників Бред Боддез запевнив, що усе надане обладнання відповідає стандартами Національної асоціації протипожежної безпеки (NFPA).

"Воно вже не відповідає нашим новим стандартам, але все ще дуже хороше і може принести користь в Україні", - сказав Боддез.

Ройл, пожежник з Едмонтону, дізнався про ситуацію в Україні в 2012 році, коли погодився на участь у обмінах щодо групових досліджень.

"Програма стосувалась роботи аварійних служб. Я був обраний як частина виїзної команди, і саме там побачив, наскільки погані були умови в Україні", - каже він.

Ройл вважає, що устаткування буде гідно оцінено в країні, де якісний вогнезахисний шолом коштує дві третини місячної зарплати пожежника. 

За інформацією Stephen Dafoe з "Morinville News"

— розповісти друзям
Система Orphus