Swiffy Output

Кращий кантрі-співак Канади пам'ятає про українські традиції

22 Березень 2018 р. — 22:39

Молодий співак з Канади Бретт Киссіль випустив свій перший альбом "Keepin 'It Country", коли йому було 12 років

А згодом випустив ще три незалежних альбоми: "By Request" в 2004-ому, "Tried and True – A Canadian Tribute" в 2006-ому та "My Roots Run Deep" в 2008 році. У 2006 році Киссіль був номінований на премію "Chevy Trucks Rising Star Award" Canadian Country Music Association Awards. На той час йому було 16 років, і він став наймолодшим номіналом в історії цієї премії.

Наприкінці 2012 року, Бретт зустрівся з легендарним менеджером Бобом Дойлм. Дойл відразу ж підписав з ним контракт. 

А 10 травня 2013 року Киссіль підписав рекордну угоду з Warner Music Canada. Його дебютний сингл "Started with a Song" був випущений 17 червня і став найпопулярнішою піснею на канадській радіостанції країни з першого ж тижня, побвивши рекорд, встановлений Тейлор Свіфт. Він дебютував 87 номером у Billboard Canadian Hot 100.

25 січня 2014 Бретт Киссіль був номінований на чотири нагороди Association of Country Music in Alberta Awards (ACMAs), і виграв дві з них - Rising Star та Single of the Year for Started with a Song. Тоді подорожував по Канаді з першим національним туром під назвою The Young Guns Tour. 29 березня 2014 року Киссіль отримав свою першу премію Juno Award у номінації Breakthrough Artist of the Year.

У січні 2015 року Киссіль виграв три номінації Association of Country Music in Alberta Awards (ACMA's) - "Single of the Year" (3-2-1), "Male Artist of the Year", and "Album of the Year" (Started With A Song). Його сингл "Airwaves" у вересні 2015 року став номером один у Канаді. 

Попри дедалі більшу популярність Киссіль намагається якомога більше приділяти часу своїй родині - зокрема, під час Різдвяних свят. 27-річний хлопець, який виріс на ранчо в Бонніввілі у канадській Альберті, нещодавно переїхав до Нашвілла з дружиною Сесілією. 

"Я б не сказав, що ми дуже традиційні українці, але ми любимо слідувати деяким нашим традиціям. Наприклад, коли багато готуємо усілякого смачного на Різдво, це один із моїх улюблених періодів", - каже Киссіль та додає, що останнім часом намагається правильно харчуватися і більше відпочивати.

У вересні 2017 року Киссіль отримав нагороди - Male Artist of the Year, Interactive Artist of the Year, Country Music Program or Special of the Year aта Video of the Year.

За інформацією SYDNEE BRYANT з "Avenue"

— розповісти друзям
Система Orphus