Swiffy Output

Незаконні ліки висилав одеситам... поштою

13 Березень 2012 р. — 14:47
У Вінницю довелось їхати одеським оперативникам, щоб перекрити канал постачання анаболиків у свою область. Тут на пошті й затримали 27-річного вінничанина, який вже пакував незаконні лікарські препарати у пакети для пересилання.
У наркоділка вилучили сотню пігулок "метандієнона", 42 ампули препарату "нандролона", 12 підготовлених до відправлення пакетів з лікарськими засобами та гроші за товар у сумі 3110 грн.


В прес-службі МВС України в Одеській області повідомили, що міжрегіональний канал наркотрафіку виявили, коли моніторили інтернет. Правоохоронці натрапили на веб-сайт, де реалізовувались сильнодіючі лікарські засоби - «нандролон» і «данабол». Аби встановити причетних до збуту підконтрольних лікарських засобів одесити розробили цілу спецоперацію. 
Протягом лютого міліціонери провели кілька закупівель «нандролону» і під час останньої затримали посередника - 36-річного одесита.
Він і вивів слідчих на організатора нелегального бізнесу - 27-річного жителя Вінницької області.
Відносно підозрюваного порушили кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.321 Кримінального кодекса України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних і сильнодіючих речовин). Триває слідство.
Втім, і зараз інтернетні дошки оголошень рясніють запрошеннями вінницьких наркоторговців придбати - "анабол", "метандієнон", "нандролон". Мабуть, сподіваються, що одеські опери за кожним не приїдуть.

Читайте також: Замостянський район - найнебезпечніший у Вінниці

— розповісти друзям
Система Orphus