Swiffy Output

Rapira вболіватиме на "Євробаченні" за Україну

22 Травень 2012 р. — 18:19
Співачка з Вінниці, учасниця національного відбору на "Євробачення-2012" Rapira вболіватиме не так за українську виконавицю Гайтану, як за Україну.
Мешканці Вінниці зможуть зробити це разом із нею, адже 24 травня о 22.00 у прямому ефірі "Перший Національний телеканал" транслюватиме другий півфінал "Євробачення 2012".
"Все буде добре"
- На відміну від національного відбору, коли дивишся півфінали і фінал "Євробачення", вболіваєш не так за виконавців, як за свою країну. - говорить Rapira. - Тож звісно, я буду дивитись конкурс і вболіватиму за Україну. Але мене дуже хвилює, що цього року політичні події склались так, що ми опинились в певній ізоляції. Можливо це набуло більшого розголосу через "Євро-2012", але може позначитись і на успіху Гайтани на цьогорічному "Євробаченні". Сумно, що Україна на міжнародній арені виглядає нині не кращим чином. І буде дуже образливо, якщо через політичну конк'юнктуру наша учасниця не потрапить у число кращих. Втім, "Євробачення" - конкурс, а він непередбачуваний. Хочеться вірити, що все буде добре.
У першому півфіналі "Євробачення" 22 травня візьме участь 18 країн — Чорногорія, Ісландія, Греція, Латвія, Албанія. Румунія, Швейцарія, Бельгія, Фінляндія, Ізраїль, Сан-Марино, Кіпр, Данія, Росія, Угорщина, Австрія, Молдова, Ірландія.
За результатами голосування журі та телеглядачів з півфіналу у фінал конкурсу пройдуть десять учасників.
Другий півфінал конкурсу "Євробачення - 2012" відбудеться 24 травня, а фінал музичного змагання пройде 26 травня.
Цього року в конкурсі, який став 57-м за рахунком, візьмуть участь представники 42 країн. Представниця України Гайтана виступатиме у другому півфіналі "Євробачення" 24 травня під номером сім.
Шоколадне Євробачення

Гайтана уже прилетіла до Баку. Там вона представлятиме Україну на пісенному конкурсі "Євробачення — 2012". Відлітала співачка з VIP-терміналу аеропорту "Бориспіль". Туди вона приїхала на білому Jaguar і у доброму гуморі, позіхаючи та посміхаючись. Проводжали українську конкурсантку лише найближчі друзі.

Перед вилітом співачка зізналася, що вона налаштована лише на перемогу.
- Я буду намагатися і робити все можливе. Буду просто собою і дарувати радість. Те, що я завжди роблю, - каже Гайтана.
В якості сувеніру вона повезе на "Євробачення-2012" шоколад зі своїм зображенням.
Плитка екстра чорного шоколаду розроблена спеціально до конкурсу.
Кажуть, ця ідея з'явилася практично відразу після перемоги Гайтани у національному відбірковому турі.
Спеціально до початку "Євробачення-2012" випустили лімітовану версію екстра чорного шоколаду "з нестандартним м'яким смаком".
При цьому дизайн для шоколадної плитки створювали у безпосередній співпраці зі співачкою, за особистим ескізом Гайтани.
- Солодощі завжди прикрашали наше життя, робили його яскравішим і солодшим. Шоколад підвищує тонус, надихає, насичує енергією і життєвою силою. Саме тому ми вирішили з собою на Євробачення-2012 взяти незвичайний шоколадний сувенір, створений найкращими майстрами, - каже Гайтана.
Співачка впевнена, що шоколад стане приємним доповненням до творчого конкурсного режиму всіх учасників "Євробачення-2012".
- Євробачення це дуже яскраве, динамічне свято, яке вимагає від усіх учасників багато енергії, сил. Я впевнена, мої шоколадки подарують натхнення, радість, насичення, усмішки моїм новим друзям. Я з радістю і від щирого серця буду пригощати всіх гостей та учасників конкурсу смачним ексклюзивним українським шоколадом, - пообіцяла вона.Читайте також: "Євробачення-2012" очима мешканців Вінниці

— розповісти друзям
Система Orphus