Swiffy Output

"Ренесанс" відродив у Вінниці мистецтво досконалого смаку

15 Липень 2016 р. — 20:28

Lounge Fashion Party, присвячена відкриттю оновленого ресторанного комплексу зібрала справжніх поціновувачів елітного відпочинку

В гості на відкриття оновленого ресторанного комплексу "Ренесанс" 14 липня завітали по-справжньому яскраві особистості. Серед них народний художник України, фотохудожник, колекціонер і меценат Володимир Козюк, концертний директор музичного каналу «Music Box» Валерій Кулічкін, співак, чиї пісні любить чи не вся Україна Ігор Юрковський, "Міс Україна 2011" і співвласниця школи і модельного агентства «Princess» Ярослава Куряча, королева «Міс Вінниця 2014» і власниця туристичного агентства «Verona-tour» Тетяна Кияшко, володарка корони "Міс Вінниця - 2016" Дар'я Поліщук, фінансовий директор компанії «Віойл» Алла Власюк, дев'ятирічна "Міні Міс Світу" Дар'я Журбенко з родиною, відомі дизайнери Світлана Теренчук, Катерина Лукашик, Олена Шиян, Олександр Очеретний та ін.

Вже з перших хвилин усі вони висловили щире захоплення і місцем, куди їх запросили, і його інтер’єром, і задумом організаторів, і щирою гостинністю «Ренесансу».

На закритій Lounge Fashion Party зібрались люди, сама присутність яких на цій вечірці вже була запорукою вишуканого та комфортного відпочинку. Для них не потрібно було створювати якусь особливу атмосферу свята, бо вони самі - свято.

Тим не менш, атмосферу вишуканого відпочинку власники ресторанного комплексу забезпечили якраз у повній мірі. Гостей чекала не лише шикарна банкетна зала на 200 персон, а й чудова лаунж-зона на свіжому повітрі, а ще кава-бар та затишна віп-кімната. Присутні одразу відчули, як метушливе місто із його швидким темпом життя та буденними турботами лишились за порогом.

Натомість кожного огорнула турбота, романтика та комфорт. Час минав непомітно у привітному спілкуванні, гості з цікавістю оглядали принади оновленого ресторанного комплексу, дивувалися з якою любов’ю до відвідувачів та увагою до найменших дрібниць тут усе облаштовано.

Гарний настрій відвідувачам забезпечив зірковий ведучий вечора - співавтор телепроектів «Шесть Кадров», «Большие чувства» та учасник «Розсміши коміка» - Максим Никитенко. Срібний голос лаунж-співачки Катерини Боярської дозволив кожному поринути в атмосферу мелодійної легкості.

Художник-шаржист, у цій ролі виступив заслужений художник України Олександр Нікітюк, протягом усього вечора малював на замовлення портрети та дружні шаржі. Того вечора одразу кілька чарівних гостей вечора з радістю позували йому – серед них Людмила Станіславенко, маленька Дар’я Журбенко та ін. 

Танцювальний дует "Дімас та Жастін", а також живі скульптури - Королева та Янгол - додали цій модній вечірці яскравих барв. А заслужений діяч мистецтв України, фотограф із світовим ім'ям Зорій Файн гарантував найкращі фото. У залах працювали турботливі та привабливі хостес, професійні фото- та відео-оператор.

І це ще не все. Не даремно девізом ресторанного комплексу "Ренесанс" є вислів - мистецтво досконалого смаку. Того вечора присутні у повній мірі відчули відродження вітчизняної гастрономії та надзвичайно модної тепер молекулярної кухні.

При цьому кожне блюдо подавали дуже красиво, його супроводжувала невеличка, але надзвичайно цікава історія. Зокрема, гості були надзвичайно вражені, коли дізналися, що устриці «Скіфії», які подавали з полуничним соусом та шампанським брют – це суто український продукт. Такі устриці вирощують у екологічно чистій акваторії на Херсонщині.

-    Можу точно сказати, вони нічим не поступаються закордонним делікатесам, - сказала того вечора Алла Власюк.

А Володимир Козюк віддав належне гусячій печінці, приготованій за технологією су–від, що подавалася з грушевим шотне та сферами з манго. За його словами, він любить українське фуа–гра, і кухар «Ренесансу» його не розчарував – блюдо було надзвичайно смачним. 

Інші гості вихваляли запечені овочі з українською моцарелою та базиліком. При цьому сам шеф-кухар зізнався, що це й його улюблена страва. Вона дуже підходить тим, хто намагається слідкувати за фігурою, але хіба ж тут вслідкуєш, коли така смакота на столах.

Хтось із відвідувачів був у захваті від тушкованого річкового сома у вершках. Когось приємно вразив чи не найбільший стейк у місті з мармурової телятини. І звісно ж, всі з апетитом скуштували вишукані авторські десерти від «Ренесансу». 

Думаєте, це лише для гостей закритої Lounge Fashion Party? Аж ніяк! Відтепер такий чудовий елітний відпочинок і вишукана кухня будуть доступні кожному відвідувачу ресторану. Вінниця давно чекала на місце, де можна було б комфортно поспілкуватися та відпочити. І анітрохи не дивно, що таким місцем врешті став саме ресторанний комплекс "Ренесанс"!

— розповісти друзям
Система Orphus