Swiffy Output

Секрет успіху канадської компанії у порадах української бабусі

28 Лютий 2018 р. — 10:45

У дитинстві канадійка Мішель Уайтхед ненавиділа ті моменти, коли тато брав її з собою у ліс збирати гриби та ягоди. Зараз Мішель, як доросла людина з власною сім'єю і процвітаючим бізнесом, абсолютно змінила своє ставлення до таких походів

"Я була маленькою і лякалася павуків", - зізнається Мішель, коли вона згадує ті часи, що проводила на природі з татком. Але з роками все почало змінюватися.

Нещодавно Мішель та її чоловік Ерік Уайтхед представили у популярному реаліті-шоу "Dragon's Den" свою компанію "Untamed Feast", яка займається заготівлею диких грибів. І своєю появою на шоу ще більше привернули увагу до свого й без того популярного бізнесу.

"Я була впевнена, що наш унікальний продукт та його історія, розказана у форматі теле-шоу, зміцнить позиції нашої компанії", - говорить Мішель. Хоча й визнає, що дуже нервувала коли прийшов час виступати на національному телебаченні Канади. Втім, врешті і сама Мішель і її чоловік Ерік задоволені результатом.

З моменту заснування у 2005 році "Untamed Feast" постійно зростає. Те, що розпочиналося як просто цікава справа, останнім часом привертає до себе все більше уваги.

Ерік, як і його дружина, починав збирати дикі гриби ще у дитинстві. Про їхні властивості дізнавався від своєї української бабусі, яка його навчала що і як варто збирати, щедро ділилася секретами "тихого полювання". Коли пара почала свою підприємницьку діяльність вісім років тому, вони з'ясували, що обрали той спосіб життя, який "надихнув їхнє бачення того, що природа легко забезпечує продуктами будь-яку людину".

Мішель та Ерік розробили продуктову лінію з десяти різновидів дикорослих грибів, які тепер доступні в більш ніж 100 магазинах та ресторанах Канади. 

Орієнтуються на тих людей, які потребують органічних та місцевих продуктів. "Untamed Feast" робить усе, щоб стати лідером у своїй галузі.

"Ми робимо це, відроджуючи традиційні способи використання і винаходячи нові способи приготування дарів природи", - говорить Мішель. 

За інформацією Janice Huser з "St. Paul Journal"

— розповісти друзям
Система Orphus