Swiffy Output

У Вінниці медики та громадські діячі об'єдналися заради "прозорості"

24 Вересень 2015 р. — 15:26

У Вінниці медики та громадські діячі об'єдналися заради прозорості використання благодійних фондів

Здійснено черговий етап реалізації проекту, спрямованого на забезпечення підзвітності та прозорості використання благодійних коштів у галузі вінницької медицини.

Під егідою Департаменту охорони здоров'я та курортів Вінницької облдержадміністрації сформована робоча група, яка розроблятиме договір про співпрацю між медичним закладом і благодійним фондом, який регулюватиме порядок звітування фонду, порядок передачі коштів у медичний заклад, а також порядок внесення благодійних коштів. 

- До складу нашої робочої групи увійшли представники громадських організацій Вінниччини, департаменту охорони здоров'я та керівник Вінницького обласного відділення Міжнародного фонду допомоги хворим з наслідками травм та захворювань, - говорить регіональний координатор проекту Тетяна Нікелсен.

Перше засідання робочої групи має відбутися вже 29 вересня.

- Ми маємо на меті погодити текст договір, який буде рекомендований до підписання лікарськими закладами області та Вінницького обласного відділення Міжнародного фонду допомоги хворим з наслідками травм та захворювань, який нині й організовує збір благодійних коштів. Ми сподіваємось досягти домовленостей про щорічне звітування щодо кількості зібраних коштів та напрямків їх розподілення, -  каже Тетяна Нікелсен.

За її словами, нині механізм взаємодії лікарських закладів і Фонду регулює наказ, підписаний у 2014 році директором Департаменту охорони здоров'я та курортів Вінницької облдержадміністрації.

- На думку експертів, цей документ - один із кращих в Україні. Але, на жаль, він не виконується так, як це потрібно. Тож наша робоча група візьме на себе забезпечення виконання цього наказу і усіх пунктів нового документу, - пояснює Тетяна Нікелсен.

Нагадаємо, що проект, завдяки якому стало можливим розробка та підписання договору між лікарнями та Фондом, реалізовується у Вінниці громадською організацією «Інститут аналітики та адвокації» за підтримки благодійного фонду «Відродження».

Зголоднів, поки читав? Замов Happy Box!

Експерти переконані, що Вінниця - саме той регіон, де у такого проекту найкращі шанси на реалізацію. А відкритість роботи благодійних фондів забезпечить краще фінансування лікувально-профілактичних закладів та значно підвищить рівень довіри населення Вінницької області до медичної галузі в цілому.

— розповісти друзям
Система Orphus