Swiffy Output

У Вінниці програмістам пропонують вакансію мрії

14 Вересень 2015 р. — 11:58

У Вінниці програмістам пропонують вакансію мрії, з численним бонусами та стимулами

Програмісти нині належать до найбільш затребуваних і найбільш високооплачуваних професій. На одну вакансію у цій галузі традиційно претендує менше двох чоловік, отже знайти роботу хорошого фахівця не складе труднощів. До того ж розробники та програмісти традиційно займають перше місце в ТОП найвищих зарплат. При цьому експерти прогнозують, що в майбутньому ця тенденція збережеться.

Розвиток ІТ-технологій сприяє тому, що з кожним роком до програмістам висуваються все більш високі вимоги. Хороший спеціаліст повинен володіти декількома мовами програмування, мати портфоліо успішно реалізованих проектів, знати англійську на рівні Upper Intermediate і вище. 

Але є й інша сторона медалі. Крім високих зарплат, прив'язаних до курсу долара, програмістам пропонують чудовий мотиваційний пакет. Як правило в нього входить сучасний офіс, абонемент у спортзал, медичне обслуговування, страховка, бізнес-тренінги та навчання за кордоном.

Втім, перейдемо від теорії до практики. Наприклад, днями у Вінниці була відкрита вакансія  Senior Java Developer, яку інакше ніж вакансією мрії й не назвеш.

Головні вимоги до претендентів: базова вища освіта та трирічний досвід у розробці програмного забезпечення. Також обов'язковими є знання Java і SQL, навички роботи з Maven, JUnit і Spring, а також володіння письмовою та розмовною англійською.

Зголоднів, поки читав? Замов Happy Box!

Крім регулярного підвищення зарплати та бонусів і офіційної реєстрації, компанія пропонує роботу над цікавими проектами з використанням новітніх технологій, бізнес-поїздки за кордон, медичну страховку, абонемент у спортзал, клас із вивчення англійської та багато-багато іншого.

Все і не перелічити, подробиці тут.

— розповісти друзям
Система Orphus