Swiffy Output

У Вінниці в злочині звинуватили... вітер

13 Листопад 2015 р. — 16:38

У Вінниці у вандалізмі звинуватили вітер, викликали правоохоронців, склали заяву про злочин та змусили його шукати

"Вандалізм по-вінницьки!!! Щойно скоєно злочин на площі Героїв Небесної Сотні! Обірвані всі фото загиблих побратимів! Розкидані на трамвайній колії та по площі квіти, лампадки, прапор, колеса!!! Стався цей злочин об 23 годині. До 0.30 ми все приводили до ладу. Викликали міліцію та склали колективну заяву про злочин. Допомагали хлопці, які чергують в наметі на площі біля міскради. Не простимо! Та не змовчим!!!"

Таке повідомлення днями з'явилось на сторінці у Фейсбук медичного волонтера Вінницької самооборони Людмили Бобровської.

Звісно ж, вінничани у більшості своїй відреагували відповідно:

- Який жах!!! - пише Настя Кучер.

- В мене немає слів... Як може піднятись рука на таке... Хоча не дивно... Нелюдів багато... - вважає Катерина Ратушняк.

- Уроди! - коментує Наталя Пульнікова.

- Тварини... Як таке може бути у центрі міста?! Відео з камер спостереження? Де були ППС, котрі там постійно патрулюють на автомобілях? Ми поставимо це питання перед керівником обласного УМВС, - обурюється вінничанин Валерій Дощанський.

- Там купа камер... Знайдемо під....асссссів? - ставить впевнену крапку Олександр Дмитрієв.

І справді, "під....асссссів", яких чомусь не захотіли наздоганяти на своїх авто вінницькі ППСники, на ранок таки знайшли. Вірніше одного "під....ассссса". Дослідивши записи з камер спостереження правоохоронці ідентифікували особу злочинця, який вночі похазяйнував на площі. 

— О 22.46 сильний вітер повалив конструкцію, лампадки і вінки порозліталися. Фотографії теж. Вже за хвилину перехожі її підняли, підтягли до зупинки. Правоохоронців викликали в 0.10, коли ялинку вже відновили, - пояснює начальник начальник громадської безпеки Сергій Синявський.

Якою повісткою викликатимуть до суду вінницького вітругана і як каратимуть за не людську поведінку активісти "фейсбучних шухерів" ще не визначилися. 

А випадок, між іншим, дуже показовий. І легко проектується на будь-який інший подібний "не простимо! не забудемо!" галас у соціальних мережах. А їх останнім часом ой як багато...

— розповісти друзям
Система Orphus