Swiffy Output

У Вінниці знову побито "ялинковий рекорд"

2 Вересень 2016 р. — 12:32

Хтось із вінничан викинув на смітник новорічну ялинку лише... 2 вересня

Нещодавно вінницьку інтернет-спільноту у Фейсбук підірвав пост журналіста Романа Ковальского про невідомого городянина, який викинув на смітник новорічне деревце 31 серпня.

"Вінниця!!! Рекорд побито на Андрія Первозванного, 6... 31 серпня Мужик таки викинув Йолку", - написав Роман на своїй сторінці.

Посміхнутися й справді є чому, бо ситуація ж як у тому відомому анекдоті: 

"Ось і прийшли новорічні свята. Дружина нарешті припинила нагадувати, що треба винести ялинку".

Окрім кількох сотень лайків і десятків поширень публікація про вінницьку "йолку" та невідомого рекордсмена зібрала чимало веселих коментарів: 

"Це реально рекорд!", "Пора конкурс організувати", "Мужиииик", "Красавец! Но, у меня на входной двери до сих пор висит новогодний веночек", "Нащо викидати? Скоро знову ставити", "Слабак", "Треба терміново заявку подавати у Національний Реєстр Рекордів"...

Але найцікавіше, що серпневий рекорд із новорічним деревом не протримався й трьох днів. Чергову ялинку на смітнику в одному з дворів на князів Коріатовичів (колишня вулиця Свердлова) вінничани сфотографували вже 2 вересня. До того ж, у трохи кращому стані, ніж попередня. Могла б ще кілька тижнів, мабуть, простояти. 

Зголоднів, поки читав? Замов Happy Box!

До Нового року черговий рекордсмен Вінниці, якого мабуть таки "допиляла" дружина, не дотягнув лише 120-ти днів.

Ялинку у Вінниці викинули на смітник 2 вересня

— розповісти друзям
Система Orphus