Swiffy Output

Українець та його пухнаста команда розважають американців та канадців

23 Лютий 2018 р. — 15:13

Григорій Попович та його пухнасті зірки вже протягом багатьох років розважає людей

Кумедні вистави за участю домашніх тварин включають елементи жонглювання та користуються незмінною популярністю у глядачів найрізноманітніших міст і містечок Канади та Америки.

Кожна із понад 30 домашніх тварин, які Григорій Попович залучає до роботи на сцені, врятована з притулку для тварин і отримала, як він сам каже "новий стимул для життя". 

Іноді люди не знають достеменно, що їх чекає, коли вони купують домашню тварину, і не витримують тягаря відповідальності. Тоді тваринку віддають у притулок. Але тварини заслуговують на більшу повагу.

"У своєму шоу, я намагаюся відправити людям основний меседж - значущість тварини не менша за значущість людини", - каже Григорій Попович. - "Вони люблять виконувати свої трюки на сцені".

Григорій Попович, який переїхав до США з України 27 років тому, спочатку був жонглером. Але у його родини, а він циркач у п'ятому поколінні, є й великий досвід тренування тварин.

"Коли я переїхав до Лас-Вегасу, я почав думати про те, щоб створити щось зовсім нове" - говорить він. - "Намагався зробити це крок за кроком абсолютно самостійно. Зрештою, моїм найкращим критиком були самі глядачі".

Задум циркача здійснився, шоу Поповича стало справжнім міжнародним хітом.

"У моїх шоу багато комедійних елементів. Адже це не просто вистави за участю домашніх тварин. Це свого роду змагання між пухнастими домашніми талантами. І тільки сам глядач може вирішити, хто ж найталановитіший", - говорить він із посмішкою.

Варто додати, що Григорій Попович є ще й автором книги "Ви можете самі тренувати свого кота та собаку".

"Ця книга стосуються не лише підготовки тварини, а й того, як вам із нею співіснувати, і як адаптуватися до їхніх потреб, коли вони стають дорослішими, як краще з цим впоратись. Вона про те, як ви можете полегшити життя собі та своєму домашньому улюбленцю. Думаю, це корисна інформація для будь-якого майбутнього власника домашньої тварини", - говорить він.

Григорій Попович зауважує, що завжди відчуває радість, коли працює з тваринами.

"Ми об’їздили весь світ", - пригадує він молодість та широке гастрольне коло свого циркового театру.

За його словами, з домашніми тваринами іноді легше спілкуватися, ніж із людьми. 

"І вони набагато розумніші, ніж про них думають. Іноді їм навіть вистачає розуму, щоб ігнорувати мої команди ігнорувати мене", - сміється Григорій Попович.

Історія "Red Deer Express", фото Григорія Поповича

— розповісти друзям
Система Orphus