Swiffy Output

Українка відкрила фермерський ринок на околиці Калгарі

26 Лютий 2018 р. — 12:20

Канадський фермерський ринок Balzac Hall традиційно починає сезон у січні, пропонуючи місця продавцям, які шукають зимовий прихисток для своїх товарів, які вони за теплішої погоди продають деінде

Сьюзен Кордінер з її компанією "Dobre Food and Catering" стала осередком цього ринку, який головним чином обслуговує мешканців громад, що оточують Калгарі.

Ми вже маємо постійних постачальників, каже вона. Під час холодних зимових місяців, на ринок щотижня приїздить понад 35 продавців. Ближче до весни буде помітний сезонний спад, але й тоді на ринок приїздитиме не менше 25 постачальників продукції.

"Це дуже добре," - каже Сьюзен Кордінер.

Продукція досить різноманітна, значну частину продавців становлять мешканці сусіднього містечка, які продають зроблене власними руками. Тут і м'які іграшки з подертих джинсів, і унікальні прикраси з речей, які вже вийшли з ужитку. 

"Як з'ясувалося, у нас мешкають дуже творчі люди", - каже Сьюзен.

Втім, найбільше на ринку все ж продавців різноманітних їстівних продуктів - свіжих овочів, соусів гуакамоле та сальса, курятини, масла, меду та ін. 

Кухня Dobre пропонує відвідувачам гарячі українські страви і Сьюзен говорить, що її постійні клієнти завжди витрачають трохи часу, щоб пройтись ринком.

"Навколо не так багато місць, де вам запропонують традиційну українську їжу", - каже вона. - "Тож маємо досить багато відвідувачів. А ринок задовольняє потребу у своїх фермерських продуктах у цьому районі. І продавці, і люди кажуть, що ми робимо хорошу роботу".

За інформацією Dustin Ruth "The Rocky View Weekly"

— розповісти друзям
Система Orphus