Swiffy Output

Українка заснувала студію ритмічної гімнастики у Канаді

13 Березень 2018 р. — 15:21

Чи є спорт, який ідеально поєднує в собі силу, рівновагу, музику, гнучкість і красу? Можливо, те, про що ви тільки мріяли, насправді існує

Лена Лакі, директор і засновник студії "Origami Rhythmics", яка має кілька філіалів у різних містах Британської Колумбії, хоче, щоб місцева молодь дедалі ширше знайомилася з ритмічною гімнастикою. Останні 15 років вона провела тренуючи молодих гімнастів і продовжує дарувати цю свою пристрасть дітям на радість  місцевій громаді.

"Свого часу тут мало хто знав, що таке ритмічна гімнастика, знали лише, що таке гімнастика звичайна", - сказала вона. - "А це дуже красивий вид спорту, він поєднує танець та спорт, включаючи акробатику та розвиваючи гнучкість". 

Більше того, за словами Лакі, це ще й спосіб молодим людям вивчити такі корисні життєві цінності, як концентрація, дисципліна та спільна робота.

У Канаду Лена Лакі приїхала у 2002 році з України, вже маючи досвід майстра спорту з фігурного катання. Зараз вона - відданий і успішний тренер із художньої гімнастики, навчає дітей різного віку, починаючи з тих, яким виповнилося 18 місяців.

Студія "Origami Rhythmics" має кілька можливостей залучати дітей до життя громади - вистави, включаючи щорічні новорічні та різдвяні шоу, а також конкурси. За словами засновниці студії, діти - найкраща частина її роботи".

"Не можу уявити своє життя без дітей", - сміється Лена Лакі. - "Вони настільки відкриті, мають зовсім інше бачення та розуміння навколишнього світу". 

За інформацією "Tri-City News"

— розповісти друзям
Система Orphus