Swiffy Output

Український священик у канадській Альберті

1 Березень 2018 р. — 14:34

Українська православна церква Канади в Парафіяльному окрузі St. Paul – Bonnyville представила нового священика, отця Пітера Хаугена

"Вже в перші півтора місяці я відчув це співтовариство та оцінив спілкування в місті, якого раніше не відчував", - говорить Пітер Хауген про St. Paul.

Він додає: "Проживаючи у Вінніпезі, де відвідував церковну семінарію, а також у Нанаймо, Ванкувері та Едмонтоні, я не бачив тієї близькості, яку відчувають люди в сільській місцевості, як от у St. Paul. Мені дуже подобається повернутися до району Альберти".

Хауген каже, що певний мешкав поблизу Лака Санте.

Він додає: "Це майже шокує, наскільки тут відчуваються традиційна сила спільноти. Люди просто допомагають один одному, залишають свої двері відчиненими, коли кудись ідуть і дуже дружні. Це різниться від того, до чого я звик у інших місевостях".

Пітер Хауген каже, що одним із його найважливіших завдань стане піклування про те, щоб охопити весь район таким самим дружнім спілкуванням.

Інші його важливі цілі включають роботу з молоддю та розробку додаткових програм для працюючих у цьому регіоні, а також роботу з старенькими через місцеві програми у будинках престарілих.

"Я намагаюсь більше залучати молодь до церкви через нові програми, і я працюю над тим, щоб мати розширити вплив церкви в деяких будинках догляду для людей похилого віку", - говорить Хоген. - «Крім того, я хотів би також залучити парафіян, частіше відвідуючи людей похилого віку та допомагаючи їм».

Інша важлива річ для Хаугена - розширення духовної присутності Української Православної Церкви в цьому районі.

"Ми вже шукаємо способів залучити громаду та показати всім, що наш культурний центр та православна церква мають спільну духовну сутність. Втім, найбільше зосереджуся не на культурному центрі, а на вірі, на тому, як ми можемо залучити громаду до церкви".

Інші заходи, які запланував Хауген - "Кошики для хворих" та збір коштів на потреби громади.

За інформацією Sam Macdonald з "St. Paul Journal"

— розповісти друзям
Система Orphus