Swiffy Output

В Україні в один день звільнили усіх керівників служби зайнятості, у т.ч. на Вінниччині

16 Вересень 2015 р. — 13:04

Міністр соціальної політики України Павло Розенко звільнив усіх керівників Державної служби зайнятості, у т.ч. на Вінниччині

Повідомлення про глобальне звільнення усіх керівників Державної служби зайнятості України розміщено на власному акаунті міністра у Фейсбук.

"Оголосив про звільнення усіх керівників Державної служби зайнятості. Як центрального апарату так і керівників обласних підрозділів. Реформа - неминуча. Незабаром внесемо від Уряду законопроект про зміни підходів до роботи на ринку праці. 

Відразу отримав шалений супротив системи. Кажуть, що у них в службах зайнятості все гаразд і все в порядку, нічого змінювати не потрібно... Назвали "авторитарним міністром". Напевно, це все ж комплімент...", - написав у Фейсбук Павло Розенко.

У коментарях таке рішення Міністра головним чином підтримують. Мовляв, давно треба було це зробити. Висловлюються й більш радикально, чом би взагалі не позакривати ці центри зайнятості, якщо вони не виконують так як потрібно свої обов'язки.

А хтось дає й свої поради міністру - якщо звільнили керівників, то й заступників треба міняти. А ще треба негайно оголосити відкритий конкурс на заміщення вакантних посад.

Зголоднів, поки читав? Замов Happy Box!

Цікаво, що у Вінницькій області центр зайнятості очолював колишній губернатор Анатолій Олійник. На цю посаду він був призначений після звільнення з посади голови Вінницької облдержадмінстрації, усього лише трохи більше місяця тому. 

От вже ж не щастить людині!

— розповісти друзям
Система Orphus