Swiffy Output

ВИГРАВАЙ ДІАМАНТИ - приходь на відкриття нового ювелірного магазину в "Sky Park"!!!

26 Січень 2017 р. — 15:04

Ця новина сяє, мов золото та виблискує, як дорогоцінне каміння: 3 лютого, о 13.00, у ТЦ "Sky Park" (вул.Соборна, 24) відкривається новий ювелірний магазин "KSD AURUM"

Власники підготували для вінничан на честь відкриття нечуване - розіграш трьох діамантів і 30 подарункових сертифікатів*, а також гарантовані подарунки** для кожного покупця. А продюсерський центр "Nekrasov", як організатор цього заходу, в свою чергу гарантує усім відвідувачам - ви поринете в справжню атмосферу тепла та отримаєте незабутні емоції на святі відкриття. 

"KSD AURUM" - це широкий асортимент вишуканих виробів із золота та срібла з дорогоцінним та напівдорогоцінним камінням, унікальних ікон та інших прикрас на будь-який смак, а також команда професійних продавців–консультантів, які завжди готові допомогти обрати найкращу прикрасу. Асортимент виробів регулярно оновлюється та завжди відповідає найсучаснішим трендам ювелірної моди. 

Історія всеукраїнської мережі мультибрендових ювелірних магазинів «KSD AURUM» почалася більше 15 років тому. Основа філософії бренду - вишуканий асортимент, здатний задовольнити побажання кожного клієнта. Завдяки детальному підбору виробів з кращих колекцій заводів-виробників України, у мережі «KSD AURUM» вінничани та гості нашого міста знайдуть саме ту свою, індивідуальну прикрасу, яка здатна створити неповторні емоції від володіння нею.

Зараз мережа налічує більше 40 магазинів по всій Україні і стрімко розвивається, щоб бути ближче до улюблених клієнтів. Вінниця, готуйся - до відкриття лише тиждень!

*Клієнти, які здійснять покупку одним чеком на суму від 3000 грн, оберуть один із призів: діамант, сертифікат номіналом 200, 500 або 1000 грн, діставши з лототрону картку зі спеціальним покриттям. Стерши захисне покриття, Ви побачите, який саме подарунок виграли.

Усі покупці, які обрали прикраси на суму до 3000 грн, гарантовано отримають солодкий сюрприз - коробку цукерок.

**Під подарунком мається на увазі купівля товару за 1 грн.

— розповісти друзям
Система Orphus