Swiffy Output

Вінницький фотограф: досить тиражувати злість і ненависть

14 Серпень 2014 р. — 12:02

Відомий вінницький фотограф Зорій Файн вважає, що досить тиражувати злість і ненависть у соціальних мережах

- З початку бунтівних подій в Україні, з листопада 2013 року, мені постійно закидають: чому я продовжую займатися "картинками" і не вплутуюся в соціальні баталії за ті чи інші ідеї? - пише Зорій Файн у своєму акаунті в Фейсбук. 

І разом відповідає на усі подібні питання. 

- По-перше, я глибоко переконаний, що в них, в цих гучних постах і заявах, немає ніякого сенсу, окрім як надати значущості діям самих учасників, - пише фотограф. - По-друге, я категорично проти тиражування злоби та ненависті, у т.ч. в соцмережах і, як наслідок, повторюся - саме ця злоба всередині кожного з нас і є тим сірником, який запалив війну зовнішню. І по-третє, мої "картинки" наповнені світлими яскравими почуттями - це моє творче кредо, воно не міняється десятиліттями, - саме таких світлих почуттів зараз не вистачає всім - а отже, і я вношу свою частку в перемогу - дивлячись на ці картинки - і солдати, і їхні дружини, і їх матері - на мить посміхнутися, згадають мирне життя, - і тим самим цю перемогу наблизять. 

Свою точку зору вінницький фотограф аргументує так: 

- Матері й батьки дочекаються синів, дружини і діти - батьків. Чим більше ми своєю працею "сгенеруємо тепла" - тим швидше воно пошириться та настане мир, - пише Зорій Файн. - Коли я був маленьким, на комсомольських зборах при мені вичитували дітей із сімей віруючих, у яких не було вдома телевізора. Самі діти ці були напрочуд чистими, світлими та спокійно зносили усі такі закиди. Сьогодні я бачу і усвідомлюю: телебачення, ЗМІ, інтернет, - все це робить нас хворими, у т.ч. душевнохворими людьми, доводить нас до серцевих нападів, змушує піднімати з глибин нашої душі злобу. І мова навіть не йде про самі події, які нам показують, а про той кут зору, під якими нам їх висвітлюють. І соцмережі - не просто обмін інформацією, це ще й добре сплановане залучення кожного з нас у війну, в реальну війну. 

Зголоднів, поки читав? Замов Happy Box!

- Не забудьте, що всі війни починаються в розумі. В нашому з вами розумі, - резюмує фотограф. 

Ви з ним згодні?

— розповісти друзям
Система Orphus