Swiffy Output

Вінниця першою в Україні випробує рекламні 3D-дзеркала

7 Серпень 2014 р. — 7:37

Вінниця першою в Україні випробує унікальні рекламні 3D-дзеркала та проекційні вітрини 

Принципово новий підхід не тільки до реклами, але й до сприйняття простору пропонує вінницька компанія Smart Light Ukraine. 

- Рекламні 3D-дзеркала вже використовується в Європі, але ще не були представлені в Україні, - повідомляють менеджери компанії. - Всі тести пройдені, система налагоджена. Час дивувати старих клієнтів і залучати нових. Досить заздрити великим містам і великим роздрібним мережам. Адже Вінниця стане першою... 

Однак, в якому саме торговельному центрі Вінниці буде встановлено унікальну новинку поки не відомо. 

- У торгівлі 3D-дзеркало приносить додатковий прибуток, - пояснюють виробники. - Найбільшого ефекту досягають там, де проходить великий потік потенційних покупців і територія магазину розділена лише скляною перегородкою. Навіть невеликий подіум, або підставки під товари з ефектом 3D-дзеркала, змушують перехожих відволіктися від своїх думок і звернути увагу на магазин. 

Вартість мінімальної комплектації новинки від Smart Light Ukraine - близько 1000 грн. Максимальної - до 10 тис. грн. 

Ще один різновид новаційної реклами, з якою найближчим часом познайомиться Вінниця, це - проекційні вітрини. Вони перетворюють будь-яку скляну поверхню в прозорий монітор для трансляції відео-роликів. 

Зголоднів, поки читав? Замов Happy Box!

- Крім 3D-дзеркал і проекційних вітрин ми готуємо ще один приємний сюрприз для власників магазинів, - повідомляють в Smart Light Ukraine. - Але, поки це закрита інформація. Вона стане доступною лише після завершення роботи з існуючими проектами.

— розповісти друзям
Система Orphus