Swiffy Output

Вінниця стала центром яблучного бізнесу Східної Європи

25 Серпень 2014 р. — 11:52

У Вінниці відбувся найбільший яблучний форум Східної Європи - четверта міжнародна конференція «Яблучний бізнес України-2014»

Захід зібрав провідних виробників яблука, представників найбільших міжнародних торгових компаній, роздрібних мереж, а також постачальників техніки та обладнання.

Програма конференції включала актуальні на сьогоднішній день аспекти яблучного бізнесу України та Європи. Учасники конференції отримали найдетальніший прогноз виробництва яблук в сезоні-2014/15 в Україні та країнах Євросоюзу, прогноз цін на цю продукцію на українському та європейському ринках і оцінку очікуваних обсягів експорту та імпорту. 

Зголоднів, поки читав? Замов Happy Box!

- В конференції бачу тільки одні плюси! Загальна організація хороша. Дуже сподобалася також і внутрішня атмосфера: всі учасники заходу були налаштовані позитивно та доброзичливо. Всі були відкриті та щирі, охоче ділилися інформацією, - відзначила директор «Українсько-російської овочевої компанії» Наталя Коваленко. - В плані зручності місця проведення все чудово: атмосфера в залі розташовувала до сприйняття інформації, і в цілому пленарний день пролетів непомітно і, головне, продуктивно. Зазначу важливість близького розташування місць фуршетів і вечері, що не займали багато часу і не відволікали від основної мети! Вінницю вважаю також вдалим вибором в якості місця проведення конференції: близько, зручно, красиво.

Вінниця яблочна конференція

— розповісти друзям
Система Orphus