Swiffy Output

Вінниця засмерділася, жаліються вінничани

23 Вересень 2015 р. — 13:48

Вінниця засмерділася, вже другий день жаліються вінничани у соціальних мережах

Ще не забулися кілька днів на початку вересня, коли всю Вінницю оповила щільна димова завіса, аж ось місто стиха оповила інша біда. Менш помітна, але не менш дошкульна. 

Вінниця засмерділася! На це жаліються вінничани у соціальних мережах, намагаючись з'ясувати, що ж то за біда та звідки нестерпний сморід.

- Народ! Гуляю в центрі! Смердить жахливо! Хто знає, чому так смердить гім...м? - питає друзів у Фейсбук вінничанка Ольга Сольвар.

І одразу ж ділиться інформацією, яку дізналася від чоловіка - на Вишеньці той самий сморід.

- А я щойно на балконі дихала чистим повітрям перед роботою і заодно шукала, хто там у мене здох. А це виявляється всюди. Тю, тільки час втратила, - додає Наталка Доляк.

- Хмельницьке шосе, район трамвайного депо. Смердить просто пи...ць, - ділиться враженнями Kol Dun.

- На Київській та сама ситуація. Сиджу в офісі, відкрив вікно, а потім почав вивчати свою підошву, думаю, де це я так вляпався, а виявляється - це загалом по місту така аромотерапія, - пише у Фейсбук Вадим Яворовенко. 

Нагадаємо, що навесні схожий сморід дошкуляв мешканцям Хмельницкого. Запах йшов від Південного Бугу. На думку мешканців, смерділа риба, яка гинула через сміття у річці та шкідливі викиди підприємств. 

- У місті сморід, плаває дохла риба, вода чорного кольору, - били на сполох тоді хмельницькі активісти та додавали, що південнобузька вода з Хмельницького тече до Вінниці, а вінничани її п'ють. 

До голосу хмельничан тоді ніхто особливо не дослухався... Ну, то може тепер доведеться принюхуватись! А ще чекати офіційних коментарів, які роз'яснять, що ж то у Вінниці "здохло".

— розповісти друзям
Система Orphus