Swiffy Output

Вінницю хочуть зробити столицею України

28 Вересень 2015 р. — 14:18

В електронній петиції Президента просять зробити Вінницю столицею України 

На офіційному сайті Президента у сервісі електронних петицій вже назбиралося достатньо дивовиж, щоб зробити з них рейтингову вибірку. Ось наприклад, вінницькі петиції - іноді смішні, частіше дивні та зрідка цілком серйозні. 

"За котиків"

Почнемо з аутсайдерів. Найменше, поки усього вісім голосів зібрала петиція про призначення Роздорожнюка Сергія Петровича головою пожежної частини №9 міста Хмільник, Вінницької області.

Ініціатором звернення є ймовірно родич висуванця - Іван Роздорожнюк.

Суть петиції:

"Вважаю що пан Сергій гідний отримати цю посаду, за свій вклад в безпеку району, а саме - в гасіннях пожеж, в порятунках котиків з дерев і бабуль. За його хоробрість і відвагу".

До кінця збору підписів залишилося 87 днів.

"За футбол"

Так само вісім підписів зібрало прохання повернути вінницьку футбольну команду "Ниву".

Ініціатор - Владислав Сніжинський.

Суть петиції - сумна констатація факту:

"Таке місто як Вінниця немає професійного футбольного клубу".

До кінця збору підписів залишилося 79 днів.

"За музику"

Тридцять чотири підписи зібрала петиція про музичні смаки.

Ініціювала звернення Наталя Біда.

Суть петиції досить експресивна і починається з прямого звернення до Президента:

"Пане Президенте! У Вінниці з фонтана "Рошен" звучить різна музика, тільки не російська, і не шансон. Поділіться, будь ласка, з усією Україною методами очистки інформаційного простору в місцях збору людей, бо дуже в'януть вуха! Дякую.

Особливо це питання наболіле в транспортних засобах по типу "маршрутки", торгових точках та розважальних центрах, і закладах харчування.

Мабуть, ця петиція має бути пов'язана ще й із можливим підвищенням квоти україномовної музики на радіо, що спочатку зустріне спротив у звиклих до російської попсо-шансонщини людей, але потім все буде добре, от побачите!"

До кінця збору підписів залишилося 88 днів.

"За Вінницягаз"

П'ятдесят один голос зібрала петиція про повернення "Вінницягазу" та інших облгазів у державну власність.

Ініціатор звернення - Олександр Желєзний.

Суть петиції така:

"Не вміле керівництво підприємством загрожує звільненням сотень спеціалістів. В зв'язку з недофінансуванням та низьким рівнем оплати праці на підприємстві, прошу повернути ПАТ "Вінницягаз" в державну власність. Підприємство доживає свої останні місяці - перехід на 3 денний робочий тиждень, примусові відпустки за власним бажанням, масові звільнення, зарплата на рівні студентських стипендій примушує людей кидати роботу - це робочі реалії ПАТ "Вінницягаз".

До кінця збору підписів залишився - 71 день.

"За столицю"

П'ятдесят сім голосів зібрала петиція про перетворення Вінниці на столицю України.

Ініціатор - Євген Солодовник.

Суть петиції гранично лаконічна:

"Хочу щоб Вінниця стала столицею України!"

До кінця збору підписів залишився 71 день.

"За історію"

Безперечним лідером серед вінницьких звернень на сайті Президента поки є прохання припинити будівництво та знести вже збудовані конструкції ТЦ "Cloud-сквер" в історичному центрі Вінниці.

Ініціатор звернення - Ігор Ососков.

Суть петиції:

"Громада Вінниці просить втрутитись у питання законності будівництва торговельного центру "Cloud-сквер" у Вінниці по вул. Соборній. Звертаємо Вашу увагу, що торговельний центр будується в охоронній зоні пам'ятки архітектури місцевого значення Костелу Діви Марії Ангельської (1760 р.) за адресою вулиця Соборна, 12, крім того, під центром Вінниці багато підземних ходів, які ще не до кінця вивчені. Просимо припинити знищення історичного центру Вінниці та заборонити будівництво торговельного центру, а також, надати доручення на знесення вже збудованих конструкцій та облаштування на його місці зони відпочинку загального призначення".

До кінця збору підписів залишилося 82 дні. 

Зголоднів, поки читав? Замов Happy Box!

Нагадаємо, що сервіс електронних петицій Президенту України на офіційному сайті глави держави з'явився наприкінці серпня.

Електронна петиція розглядається за умови збору не менш як 25 тисяч підписів громадян на її підтримку. Голосування триватиме три місяці.

Електронні петиції не є обов'язковими до виконання, при цьому вони є важливим елементом демократії і відображають суспільні настрої.

— розповісти друзям
Система Orphus