Swiffy Output

Вінницю легко сплутати з містом у Європі

7 Січень 2016 р. — 16:56

Кажуть, Вінницю можна сплутати з якимось містом у Європі, "якби не вивіски українською"

Розповідь молодого киянина, який побував у Вінниці три роки тому та досі зберіг приємні враження про наше місто, передає вінничанка Юлія Белінська.

Свій "пост любові" до Вінниці вона розмістила в Фейсбук.

"Їду зараз в поїзді в свою рідну Вінницю. І дуже вже захотілося поділитися підслуханою розповіддю, хоч і не мені розповідали, але не закривати ж вуха. А історія мені особисто дуже приємна, ну і похвалитися хочеться, звичайно, не всі ж в курсі. Тож, нехай проить мене оповідач, що так нахабно ділюся його історією. А він - молодий, приємний хлопець років 29-ти, киянин.

Далі просто цитую - його враження від візиту до Вінниці роки три тому: 

"Якби на не було вивісок українською, я б подумав, що це якесь місто в Європі, дуже красиво.

І скрізь чисті вулиці. Намагалися зайти в підворіття, щоб бруд знайти, але безуспішно. Ми навіть на гаражі залазили...

У парках - годівниці, видно, що зроблені руками...

А люди... Запитуємо у жінки, де знайти музей Пирогова, а вона - "я вам все розповім", врешті поїхала з нами - показувати, де ж він знаходиться. А по дорозі розповіла все, що цікавого в музеї, та стільки всього, що коли ми доїхали, нам вже й не обов'язково було туди заходити. А коли дорогою в музей нас зупинили даішники, вона вийшла з машини та почала вирішувати питання: "Та ви їх не чіпайте, це туристи з Києва, дуже добрі хлопці..."

Зголоднів, поки читав? Замов Happy Box!

- Звичайно ж, ми, вінничани, це все і так знаємо, ще й не таке можемо розповісти, - додає від себе Юлія Белінська. - Але погляд із боку завжди цінний, а компліменти - приємні! Загалом, пишаюся! А хто ще у нас не був - ласкаво просимо!

Фото: Богдан Туринський (Київ)

— розповісти друзям
Система Orphus