Swiffy Output

Володимир Козюк подарував вінничанам "вишиванку та посмішку"

13 Лютий 2017 р. — 17:21

Народний художник України Володимир Козюк у вінницькому готелі "Франція" 10 лютого презентував новий альбом "Всі ми діти твої, Україно" та однойменну фото-виставку з представлених у альбомі робіт

Основними ознаками вибору світлин із масштабного творчого доробку митця стали «вишиванка та посмішка». 

На 268 альбомних сторінках художник показав українців як націю: позитивних, вродливих, чесних, справедливих, саме таких, за якими майбутнє України! Також в альбомі найвродливіші жінки та дівчата нашої країни, як гордість нації.

Альбом, за виразом художника, став своєрідною візитівкою духовної України.

- Головна ознака таланту - це, звичайно ж, працьовитість. І саме ця риса у Володимира Козюка просто таки невичерпна, - відзначив на презентації художній керівник Вінницького міського центру художньо-хореографічної освіти дітей та юнацтва “Барвінок” Петро Бойко. 

Про працьовитість і надзвичайно потужний талант художника того дня згадували й інші гості вечора. А було їх чимало! Серед найвідоміших - голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, народний депутат України Сергій Кудлаєнко, начальник відділу монументального та образотворчого мистецтва Міністерства культури Євгенія Крутоголов, генеральний директор "Україна, Міжнародна Медіа Культура" Лю ЮйДань, виконавчий директор Національного конкурсу «Міс Україна» Ірина Копаниця, директор Національного проекту «Книга рекордів України» Олег Іваненко та багато-багато інших.

В якості партнера та організатора презентації виступив продюсерський центр "Nekrasov".

 

— розповісти друзям
Система Orphus