Swiffy Output

Юна канадійка Юлія Яременко мріє про високу моду Парижу

16 Березень 2018 р. — 15:29

Мініатюрна творча робота Юлії Яременко - це символ її життя. Названа самою художницею "Моя подорож" ця робота була шкільним проектом, яким керував її вчитель мистецтва Джуді Гарднер у школі Port Moody

Чорна спіраль веде вгору до синьої квітки з масками, що представляють її три "обличчя": перше - мідна маска, має важка зовні, як правило, таке, яке вона демонструє на загал; друге - скульптурна маска, дещо м'якше, і це сторона, яку вона в основному показує своїм друзям; в той час як третя маска прихована всередині квітки, за її чутливим шаром, виготовленим з ниток.

Це все розповідає про зростання та прояви дуже талановитої особистості.

Втім, ще кілька років тому сама Юлія Яременко визнавала, що не дуже впевнена у власному таланті. 

"Я мала сумніви у тому, що зможу це зробити. Це було особливо важко, бо все, що я хотіла, коли виросла - це саме бути художницею", - каже дівчина.

Мати Юлії вчила доньку, як малювати свою рідну Україну. Сім'я переїхала до канадського містечка Tri-CIties, коли дівчинці було вісім років, і через три роки вона вступила в мистецьку Wiseman Academy, що на проспекті Остін.

Якось у 10 класі, під час перегляду модного телевізійного шоу, Юлія відчула момент натхнення. Вона побачила подіуми, наповнені одягом таких майстрів, як Alexander McQueen та Givenchy.

"І я подумала: "Це настільки виразно і творчо, що я теж хочу це робити", - каже дівчина.

Відтоді Юлія Яременко почав пристосовувати свої мрії до дизайну моди. В 12 класі вона вирішила зосередитися на творчості. Подала заявку на Emerging Talent XV - мистецький конкурс в Evergreen Cultural Centre, де були представлені понад 50 робіт від студентів 12-го класу, кращі з яких отримали гарні відгуки, а їхні творці заслужили стипендії.

Вступила до Kwantlen Polytechnic University на чотирирічну бакалаврську програму дизайну моди. Тепер її мрії про Париж стали більше реальними.

"Але є багато усіляких обставин, які потрібно буде здолати, щоб досягти цього рівня. Хто знає, що буде зі мною протягом найближчих років? Попереду багато важкої роботи", - визнає дівчина.

За інформацією Janis Cleugh з "Tri-City News"

— розповісти друзям
Система Orphus