Swiffy Output

Юні канадці побачили, що таке реальний геноцид

5 Березень 2018 р. — 14:51

Випускники середньої школи St. Francis School, що у канадському містечку Slave Lake, вивчали тривожну історію під час гастрольної презентації про штучний голод в Україні в 1930-х роках

Викладач соціальних досліджень Еван Мелсен говорить, що вивчення геноциду в повній мірі відповідає соціальній складовій шкільної програми. Учням розказали, що українське слово "голодомор" означає смерть мільйонів селян, які загинули внаслідок штучного голоду.

Презентація у Slave Lake є частиною того, що нині частіше називають National Holodomor Awareness Tour, який організовує Канадсько-українська фундація. 

Мелсен каже, що студенти "досліджували геноцид користуючись інтерактивними iPad'ами, які бездоганно працювали з великим інтерактивним екраном (розміром з автобус).

"Хоча знайомство з предметом дослідження було досить побіжним, студенти говорили (і продовжують говорити) не тільки про події, які тоді сталися в Україні, але й про те, як західне суспільство дозволили цим подіям трапитися. Це відкриває двері дискусії на сучасні теми, пояснюючи що і чому відбувається у світі сьогодні. Жах - саме те слово, яке найкраще описує реакцію учнів, але я також хочу сказати, що допитливість їхнього розуму була стимульована так, як ніколи раніше не могла стимулювати жодна лекція на цю тему", - говорить Еван Мелсен.

За інформацією "The Lakeside Leader"

— розповісти друзям
Система Orphus