Swiffy Output

Едуард Лімонов: якби ми приїхали до Вінниці, і стали б довбати її...

23 Жовтень 2014 р. — 16:38

Письменник і політик Едуард Лімонов у інтерв'ю російському радіо зробив прогноз щодо ситуації на сході України і згадав Вінницю 

- Одразу після виборів в Україні, 27 жовтня почнеться наступ на Донбас. Зараз цього не роблять, а тільки зосереджують сили, щоб не бентежити українського виборця, - таке припущення в інтерв'ю російському радіо зробив днями скандально відомий Едуард Лімонов. 

На його думку, переговори, до яких схиляються сторони конфлікту на сході України - це синонім слова капітуляція. 

- Переговори завжди затівають слабкі, які лежать на спині або притиснуті до килима. І він стукає, типу відпустіть мене, давайте перемовлятися, - каже Едуард Лімонов. 

На його думку, так звана "защита русских" може служити виправданням російської агресії.

- Захист росіян - це чудовий і зрозумілий всім довід, - каже письменник. - Ідіть і живіть, товариші, у себе в Івано-Франківську, у Вінниці, але йдіть від наших людей. Це наше плем'я, наші люди, вони такі ж, як ми, і ми маємо моральне зобов'язання захистити їх, а ви прете на своїх танках, стріляєте в них, мучите їх. Було б на рівних, якби ми приїхали до Вінниці, і стали б довбати її, або Івано-Франківськ з Точок-У. У нас там навіть десять автоматників ніде немає... 

Лицемірний пасаж про "десять автоматчиков" вражає особливо. Мабуть, ті російські труни, які регулярно шле своїм друзям на батьківщину ополчення ДНР і ЛНР наповнені все ж таки не автоматниками, а клоунами, балеринами та продавцями повітряних кульок... Гуманітаркою, одним словом!

— розповісти друзям
Система Orphus