Swiffy Output

Помер відомий український DJ Андрій Балконський

29 Червень 2015 р. — 17:20

Помер відомий український DJ Андрій Балконський, якого добре пам'ятають вінничани - наприклад, відвідувачі "Колізею" і "Амагами"

DJ Andrey Balkonsky - це не просто ім'я, це бренд, який знав кожен клаббер в Україні. Багато композиції з його міксів стали хітами. Ця людина не переставала дивувати, радувати і заряджати позитивом кожного слухача. За час роботи у нього з'явилося чимало фанатів. Кожен знав, що DJ Andrey Balkonsky - це жива легенда клубної сцени. Йому наслідували, його копіювали, про нього говорили...

Його не стало 28 червня, він пішов із життя на 41-му році.

- Дуже хороша, добра та щира людина, знаменитий DJ, і хороший друг, - пише в Фейсбук вінницький DJ, який зараз воює в зоні АТО, Ігор Нікітчук. - Він завжди жив на радість собі і на радість іншим. Містер ексклюзив і містер позитив. Великий і добрий Андрюха. Він завжди був особливим. Він не визнавав лицемірство, жертвував власними інтересами. Він завжди був справжнім. Таким, яким він є. Він ніс добро і позитив. Віддавши себе музиці і творчості, він своїм прикладом виховав безліч послідовників, і, по суті, був одним із засновників і творців клубної культури України. Його талант і доброта не знала меж і кордонів. Він умів любити. Він умів творити. Він віддав усього себе людям, і творчості. Містер позитив. І містер ексклюзив. Великий, добрий і талановитий. Таким він назавжди залишиться в нашій пам'яті, і в наших серцях. Андрій, ти не помер. Твоє ім'я, душа і доброта назавжди будуть з нами, поки ми живі. Ти пішов. Ти просто пішов туди, де тобі буде легше і краще. Але в душі ти назавжди залишишся з нами.

Питання похорону зараз вирішують київський друзі Андрія. Про причини смерті не згадують. На сторінках DJ Андрія Балконського у соціальних мережах можна побачити прохання до всіх небайдужих допомогти фінансово.

— розповісти друзям
Система Orphus