Swiffy Output

Помер вінничанин - режисер російських серіалів «Татові дочки», «Ранетки», «Кадетство»

13 Липень 2015 р. — 15:54

Помер уродженець Вінниці Валентин Козловський - режисер-постановник популярних російських серіалів «Кремлівські курсанти», «Татові дочки», «Ранетки», «Кадетство», «Дочки-матері»

Режисер-постановник Воронезького державного театру ляльок «Шут» ім.Вольховского Валентин Козловський пішов із життя 9 липня. У нього було важке онкологічне захворювання. Уродженець Вінниці помер на шестидесятому році життя. 

Вінничанин Валентин Козловський народився 9 жовтня 1955 року. У 1980 році закінчив Київське циркове училище. Працював у цирку клоуном. В кінці 1980-х Валентин Козловський вступив на режисерський факультет і закінчив його в 1993 році.

Ставив драматичні спектаклі в Києві, Саранську, клоунади, сольні номери для знайомих акторів-лялькарів. Знімав рекламу, кліпи, фільми, серіали. Сам зіграв у серіалі «Музичний прогноз» і фільмі «Чоловік легкої поведінки».

Валентин Козловський - режисер-постановник популярних російських серіалів: «Кремлівські курсанти», «Татусеві дочки», «Ранетки», «Кадетство», «Дочки-матері».

Вже відомим режисером, Валентин Козловський захопився мистецтвом лялькового театру.

У 2010 році став лауреатом регіональної премії «Лідер року» в номінації «Культура».

Найзначнішою його режисерською роботою в воронезькому театрі став спектакль «Король Лір» за трагедією Шекспіра, який отримав найвищі нагороди на фестивалях в Самарі та Москві.

— розповісти друзям
Система Orphus