Swiffy Output

Продюсер Земфіри згадав про свої вінницькі корені

3 Серпень 2015 р. — 16:17

Продюсер, який свого часу вивів у великий шоу-бізнес групу «Мумій Троль», Земфіру та «Братів Грім», згадав про свої вінницькі корені

Російський музичний продюсер Леонід Бурлаков, який створив такі відомі проекти, як «Мумій Троль», «Земфіра», «Брати Грім» зараз відійшов від великих справ шоу-бізнесу і викладає в Московському державному університеті управління. Читає курс «Економіка в шоу бізнесі» на факультеті менеджменту в музичній індустрії.

Днями, відповідаючи на запитання журналіста про те скільки довелося пережити переїжджаючи з рідного для нього Владивостока до російської столиці, Леонід Бурлаков несподівано згадав про свої вінницькі корені:

- Владивосток - місце для тимчасового проживання. У нього, мабуть, така доля: місто було закладене як форпост, ним і залишається. Наші предки прийшли сюди із заходу колись, а через кілька поколінь нащадки повертаються - на захід. Наприклад, мій перший дід прибув в Примор'я з Пітера, другий - із Вінниці. А старший син уже знайшов себе в Європі...

- Чи вважаєте себе щасливою людиною?

- Щастя збільшується в розмірах із народженням дітей у сім'ї. У нас їх четверо, і не факт, що на досягнутому зупинимося. Щасливий і тим, що кожен день із року в рік слухаю музику - в середньому п'ять нових виконавців: і працюю, і отримую невимовне задоволення від цього, таке, що ні з яким штучним кайфом не порівняти - тютюн, алкоголь, наркотики пройшли в житті зовсім повз мене.

Зголоднів, поки читав? Замов Happy Box!

— розповісти друзям
Система Orphus