Swiffy Output

Вінничанин переміг на турнірі в Болгарії

11 Червень 2014 р. — 13:40
Сергій Дащенко (крайній справа)

Вінничанин Сергій Дащенко переміг на турнірі з бадмінтону в Болгарії, де змагались спортсмени з порушенням слуху

У болгарському Бургасі днями завершились міжнародні змагання серед спортсменів з порушенням слуху, у яких прийняли участь бадмінтоністи з Болгарії, Росії та України. Українську команду виступали гравці з Вінниці та Дніпропетровська.

При цьому найбільший успіх випав на долю вінничанина Сергія Дащенко, який  переміг в одиночній категорії. А пара українських спортсменів Дащенко-Харчук посіла на турнірі третє місце. 

- Вісімнадцятирічний Сергій Дащенко - вихованець школи-інтернату для глухих дітей-сиріт у районному центрі Піщанка, що у Вінницькій області, - каже його тренер Людмила Гуркало. - Місяць тому виконав норматив майстра спорту на клубному Чемпіонаті України, тепер готується до Чемпіонату Європи серед глухих спортсменів, який пройде у вересні в Швейцарії.

Сергій Дащенко здібний молодий бадмінтоніст і дуже потребує спонсорської підтримки.

Зголоднів, поки читав? Замов Happy Box!

- Без посиленого харчування і досвіду великих міжнародних турнірів важко розраховувати на успіх на Чемпіонатах Європи та світу, - пояснює Людмила Гуркало. - Хочеться сподіватися, що хтось відгукнеться і візьметься спонсорувати цього молодого здібного бадмінтоніста, який хоче домогтися більшого, який багато тренується і якого важко вигнати із залу.

— розповісти друзям
Система Orphus