Swiffy Output

Вінничанка Рене Ловіт підкорює Голлівуд

2 Липень 2015 р. — 14:10

Народжена у Вінниці американка Рене Ловіт підкорює Голлівуд, за її плечима вже ролі в двох популярних серіалах і одному фільмі

Рене Ловіт народилася 20 травня 1985 року в українській Вінниці. Однак більшу частину свідомого життя провела в США. Рене Ловіт обрала акторську кар'єру, грає у театральних виставах. Штурмуючи голлівудський Олімп, випробувала себе й у численних кіно-кастингах.

Перша поява Рене Ловіт на телевізійному екрані відбулася в серіалі "Відчайдушні домогосподарки" - сезон 2004 року. Потім земляки могли бачити її в іншому телевізійному серіалі "Життя на Марсі" - 2008 рік.

А в 2009 році вінничанка зіграла головну роль у фільмі "Ніжна невинність". Він розповідає трагічну історію молодої і вразливою дівчини, яку шахраї заманили в секс-пастку. Її героїня розділила трагічну долю багатьох інших дівчат, які також стали жертвами торгівлі людьми.

У 2013 році Рене Ловіт отримала роль у популярному проекті "Beverly Hills Pawn".

Відомо, що зовсім недавно вона проходила кастинг і на роль у серіалі "Щоденники вампіра". Правда про результати цих кіно-проб поки не повідомляється.

Зголоднів, поки читав? Замов Happy Box!

Рене Ловіт пишається дружбою з численними голлівудськими знаменитосятми. Зокрема з відзначеним "Оскаром" британським письменником, режисером, сценаристом і актором Джуліаном Феллоузом, відомим насамперед своїм сценарієм до телесеріалу "Абатство Даунтон" (премія "Еммі") і фільму "Турист", головні ролі в якому зіграли Джонні Депп і Анджеліна Джолі.

— розповісти друзям
Система Orphus