Swiffy Output

Вінницька учасниця "Дитячого євробачення 2010" зараз співає лише для себе

6 Листопад 2014 р. — 17:22

Вінницька учасниця "Дитячого євробачення 2010" Юлія Гурська зізналася, що нині співає лише для себе, але бажає успіху цьогорічним українским учасникам конкурсу - тріо "Sympho-Nick" 

У 2010 році на Дитячому конкурсі Євробачення Україну представляла вінничанка Юлія Гурська. У Мінську вона заспівала власну пісню "Мій літак", зайнявши 14 місце.

Що сталося в житті дівчини після конкурсу з'ясовувала PR-служба Першого Національного телеканалу.

- Вам було 14 років, коли ви брали участь у "Дитячому євробаченні - 2010" в Мінську як представник України. Пам'ятайте ваші відчуття, коли ви дізналися, що стали переможцем нацвідбору та будете представляти країну на міжнародному рівні?

- Пам'ятаю, ніби це трапилося лише вчора! Те непередаване відчуття, коли ти усвідомлюєш, що здійснилася мрія всього твого дитинства. Але відразу з'явився величезний тягар відповідальності.

- На "Дитячому євробаченні - 2010" ви виступали з піснею "Мій літак", яку написали самі. Чи продовжуєте писати пісні зараз?

- Пісні більше не писала, тільки іноді писала щось для себе. Пізніше взагалі закинула цю справу.

- Майже чотири роки минуло з тих пір, як ви представляли Україну на "Дитячому Євробаченні". Як змінилося ваше життя за цей час? Чим ви займаєтеся зараз? Чи продовжуєте займатися музикою? Чи виступаєте з концертами?

- Життя не стоїть на місці, але й кардинально воно не змінилося. Зараз я вчуся і щодня намагаюся відкривати для себе щось нове. Я продовжую співати, але вже для себе і своїх друзів. Виступаю рідко. Можна навіть сказати, що не виступаю взагалі.

- Ви займалися в народній естрадно-джазової студії "Експеримент" у Вінниці, а також захоплювалися вивченням іноземних мов. Де вчитеся після закінчення школи? Який напрямок діяльності вибрали для себе?

- Навчаюся в Національному технічному університеті України "КПІ" на факультеті лінгвістики. Як бачите, мовами я не перестала захоплюватися. Музикою продовжую займатися в народній естрадно-джазової студії "Експеримент" під керівництвом М.С.Мальцевой. На жаль, заняття стали нерегулярними через моє навчання в Києві.

- Чи є у вас кумири серед відомих виконавців?

- Кумирів немає. Є безліч улюблених груп і виконавців, але створювати собі кумирів я не рвуся.

- Чи стежите за конкурсом Євробачення? Чи є фаворити серед представників на "Дитячому Євробаченні" і "Євробаченні" з інших країн?

- Щороку обов'язково дивлюся і доросле, й дитяче Євробачення. Я особливо не слідкую за усіма деталями національних відборів країн-учасниць, тож дуже часто представник тієї чи іншої країни для мене є загадкою та сюрпризом.

Зголоднів, поки читав? Замов Happy Box!

- 9 серпня відбувся фінал нацвідбору на "Дитяче Євробачення - 2014", в результаті якого визначився представник України - тріо "Sympho-Nick" (Софія Куценко, Амалія Кримська, Марта Рак). Що б ви побажали представникам України, можливо, готові дати якусь пораду?

- Отримувати задоволення від кожної репетиції і кожної хвилини, що проведете у фіналі. Все відбувається тут і зараз. Не втрачайте своєї дитячої щирості та відкритості. І цінуйте всіх людей, які у вас вірять і підтримують. І просто хочеться побажати удачі! Кайфуйте! Це просто неймовірна сцена, шикарний звук і команда справжніх професіоналів, готових зробити ваш виступ максимально якісним, насиченим і неповторним.

На фото - тріо "Sympho-Nick"

 

— розповісти друзям
Система Orphus