Swiffy Output

Вінницький вчитель став сертифікованим експертом Microsoft

19 Листопад 2015 р. — 10:45

Учитель інформатики з вінницької школи №35 Іван Стромило став сертифікованим експертом Microsoft

За словами вчителя-експерта, йому приносить велике задоволення співпраця з однодумцями, а також можливість обмінюватися досвідом з інноваційними педагогами України та світу. Іван Стромило розповідає про освітянську програму Microsoft.

- У чому полягає діяльність учителів-експертів Microsoft?

- Насамперед, ми відкриваємо для себе технологічні новинки й освітні технології, нові підходи до формування навичок ХХІ століття. А далі, в рамках програми, проводимо навчальні вебінари, тренінги на яких розглядаємо разом із освітянами можливості інтеграції інноваційних технологій у навчально-виховний процес.

Програма сертифікованих учителів-експертів Microsoft розпочала свою діяльність в Україні нещодавно, але наша команда експертів вже встигла провести кілька семінарів-тренінгів. Так, мені дуже приємно запам’яталася зустріч з учителями Одеси...

- А що саме ви розглядали з одеськими вчителями на тому тренінгу?

- Ми спробували побачити, які можливості відкривають школі хмарні технології, а саме сервіси Office365. Їхній потенціал використовують уже в багатьох школах світу. В Україні прикладом такого інноваційного впровадження може слугувати, наприклад Ліцей інформаційних технологій у Дніпропетровську. До речі його викладачі діляться досвідом через свої вебінари.

- Що найбільше вам подобається в цій програмі?

- Подобається розвиватися, рухатися вперед, вчитися новому, реалізовувати нові освітні проекти.

- Що ви радите вчителям, яким бракує техніки в своїх шкільних кабінетах?

- Раджу своїм колегам, наприклад, звернути увагу на цікаві освітні програми та конкурси, які проводить компанія Microsoft. Беріть участь у конкурсах, перемагайте, отримуйте призи і - навчайте своїх вихованців бути конкуренто-спроможними в сучасному світі.

Зголоднів, поки читав? Замов Happy Box!

Наприклад, наша загальноосвітня школа №35 Вінницької міськради постійно бере участь у різноманітних конкурсах. І ми вже двічі виборювали комп’ютерну техніку: у 2013 році ми отримали в рамках конкурсу дюжину ноутбуків, у 2014 році – десять ноутбуків та копіювальний центр.

- А хто має ініціювати участь у освітніх програмах?

- Звісно, що ініціатором усього має бути сам педагог, тільки тоді буде результат!

— розповісти друзям
Система Orphus