Swiffy Output

У вінницьких бібліотеках навчать плести вінки до свята Івана Купала

5 Липень 2014 р.

5 липня вінничан запрошують до міських бібліотек на заходи, присвячені магічному літньому святу - Івана Купала

У вінницькій бібліотеці-філії №11 відбудеться дійство «Чари купальської ночі», під час якого прикрашатимуть святкове деревце, водитимуть хоровод. Тут учитимуть плести вінки та робити квіти з паперу, а також проведуть квест «Пошук квітки папороті». Крім того, маленьких вінничан навчатимуть виготовляти закладки для книг, маски та багато іншого.

Адреса: вулиця Свердлова, 189.

Відзначатимуть свято Івана Купала та вчитимуть плести вінки й у бібліотеці-філії №6. Крім того, тут з дітьми гратимуть у рухливі ігри та малюватимуть на асфальті.

Адреса: вулиця Карла Маркса, 50.

Біля бібліотеки-філії №1 відбудеться тематичний захід «Барви літа». Тут діятиме виставка творчих робіт читачів «Таланти та прихильники», книжкова виставка «Кольорова планета». Проходитимуть також майстер-класи з паперопластики, де всіх бажаючих навчать робити закладки для книжок та маски.

Адреса: проспект Коцюбинського, 49.

У бібліотеці-філії №13 відбудеться свято «Сім’я – це дерево родинне». Юні відвідувачі бібліотеки читатимуть вірші про родину та покажуть театралізовану виставу.

Адреса: проспект Космонавтів, 39.

У бібліотеці-філії №5 проводитимуть цього дня майстер-клас з петриківського розпису.

Адреса: вулиця Нечая, 59.

У Центральній міській бібліотеці імені Бевза відбудеться тематичний захід «Клуб Вінкс: чарівні перевтілення», де серед іншого навчатимуть виготовляти «чарівні» маски для фей та проводитимуть різноманітні ігри.

Адреса: Хмельницьке шосе, 4.

У Центральній бібліотеці для дітей та юнацтва на всіх бажаючих чекає літня ігротека «Веселі старти».

Адреса: проспект Космонавтів, 63.

Зголоднів, поки читав? Замов Happy Box!

Початок заходів - о 18.00.

Автор: 21lig05
— розповісти друзям
Система Orphus