Swiffy Output

Нас рекомендують

Президент медіа-корпорації "RIA" Олександр Човган в інтерв'ю газеті "РЕАЛ" від 23.05.2012 року

"...колишній головний редактор газети "RIА" Максим Зотов сьогодні мало того, що пішов працювати в іншу газету, так ще й зробив свій сайт. Це класичний приклад, коли одна людина формує новинний сайт, який в принципі, претендує на повноцінний інформресурс"

Співачка, учасниця національного відбору на "Євробачення" Рапіра

"На жаль, у сучасному світі вкрай рідко є можливість зустріти професійних журналістів, які б не намагалися зробити кар'єру на брудних скандалах і висвітленні сумнівних істин, а дійсно репрезентували світ в яскравих фарбах як на просторах газетних-журнальних сторінок, так і в особистих блогах. У Максима Зотова це виходить чудово - це не тільки профі своєї справи, але й щирий ліберал, який має свою думку і вміє його відстояти..."

Rapira вболіватиме на "Євробаченні" за Україну

Дизайнер Володимир Подолян

"У спілкуванні з журналістами, для мене важливий фактор освіченості та підготовленості до інтерв'ю, і так само готовність журналіста під час нашого з ним спілкування аналізувати та ставити нові питання, які залежать від моїх відповідей. При нашій зустрічі з Максимом Зотовим цей фактор був присутній, і спілкування складалося досить легко..."

Володимир Подолян: Я не ходжу вулицями у пошуках натхнення

Письменниця Лариса Фатіна

"Познайомилася з Максимом Зотовим восени. За чашкою кави ми розмовляли про мою книгу, яка вийшла нещодавно. Коли йшла на інтерв'ю, нервувала. По-перше, я не тільки письменник, а й журналіст, тому звикла інтерв'ю брати сама. Тож бути «по інший бік барикад» було цікаво і лячно одчасно. По-друге, я взагалі катастрофічно не вмію говорити про себе, тим більше зовсім незнайомій людині.
Але Максим виявився дуже цікавим співрозмовником і професіоналом своєї справи. Ніякого тобі набору шаблонних питань, тільки приємний діалог. В результаті інтерв'ю в Zotov-newS вийшло великим, вичерпним і, на мій погляд, цікавим..."

Директор студії веб-дизайну “Глянец.NET” Анатолій Заїка

"Співпрацюємо із Максимом Зотовим та Zotov-newS близько двох років. Можу охарактеризувати Максима як професіонала з великої літери: енергічний інтелектуал, обізнаний у всіх темах, по яким ми контактували. Думаю, якщо Максим теоретично в один момент позбудеться всього: друзів, ресурсу Zotov-newS, посади, переїде у інше місто чи країну — через рік він повністю відновиться “з нуля”. Радує ставлення Максима Зотова до нових технологій. Я не знаю іншого журналіста Вінниці, у якого в твіттері 5000 читачів і власне електронне ЗМІ..."

Вінниця, Ірина ЛужецькаМаркетолог, натхненник проекту "HappyBox" Інна Лужецька

"Тренд у ЗМІ - короткі повідомленння з гарною візуалізацією. Коли читач захоплений емоцією та може сформувати власне відношенні до події. Робота Максима - єдиний приклад сучасної подачі інформації у Вінниці, що підкріплюється гарно таргетованою викладкою як у друкованих, так і в електронних медіа-ресурсах. Ще одна рідкісна на сьогоднішній день характеристика - професіоналізм у сфері CMM..."

Рекламіст, автор блогу www.Ulyanov.com Анатолій Ульянов

"Працюю у сфері комунікацій і PR більше десяти років і мені доводиться ретельно фільтрувати джерела контенту. Але Zotov-newS, читаю регулярно. Вважаю блог Максима Зотова цікавим, практично незаангажованим поглядом на події в місті, країні. І це на тлі масового засилля "придворних" писак та ЗМІ, які прислужують політиці, владі, бізнесу..."

 Наші партнери та рекламодавці:

веб-студія «Глянец.NET» 

торговельно-розважальний центр "Мегамолл"

ПАТ "Миронівський хлібопродукт"

cлужба доставки HappyBox

Підписатись на новини

Instagram